Britanska pjevačica Adele izjavila je da planira da napravi petogodišnju pauzu od muzike kako bi se fokusirala na svoju vezu, jer, kako kaže, kada je u prošlosti kao prioritet stavljala karijeru doživljavala bi krah na privatnom planu, prenose danas britanski mediji.
''Stalno radim i moje veze ne uspiju. Tako da sada imam dovoljno vremena da napišem veseli album i da budem voljena i sretna'', rekla je Adele za američko izdanje magazina ''Vogue''.
''A za poslije ne znam. Želim da se udam i da imam djecu. Ja sam dobra djevojka, volim da kuham, smijem se i uživam u seksu'', dodala je ona.
Adele je na ovogodišnjoj dodjeli Grammy nagrada, na kojoj je trijumfovala osvojivši šest Grammyja, prvi put nastupila nakon operacije glasnih žica.